Коммунальное предприятие 

    Горзелентрест  

 

 

  facebook       

 

В Одесі пройшли суботники: висаджено 73 дерева.

Цими вихідними, вчора і сьогодні, в Одесі пройшли суботники. Одесити за участю озеленювачів комунального підприємства «Міськзелентрест» висадили 73 дерева.

Так, 12 жовтня, суботник пройшов у парку імені Т. Г. Шевченка. Тут висадку дерев за підтримки фахівців КП «Міськзелентрест» організувала одна з будівельних компаній. Захід проводився на честь 23-річчя даної організації. Її співробітники висадили 23 дерева: 11 дубів і 12 сакур. Озеленювачі КП «Міськзелентрест» виконали роботи з підготовки лунок до посадки дерев, організували полив і забезпечили всім необхідним інвентарем для роботи. Надалі догляд за рослинами здійснюватимемо також комунальне підприємство.

Сьогодні, 13 жовтня, суботник відбувся в парку ентузіастів. Тут було висаджено 50 дерев: черемха, акація, катальпа, мильне дерево. Всі дерева вирощені в розпліднику підприємства КП «Міськзелентрест», який знаходиться в селі Олександрівка. Озеленювачі заздалегідь підготували лунки для посадматеріалу. Всіх учасників суботника забезпечили необхідним інвентарем. У роботах було задіяно близько 40 учасників.

123