Коммунальное предприятие 

    Горзелентрест  

 

 

  facebook       

 

ЦІЄЇ ВЕСНИ ОДЕСЬКИЙ "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ВИКОНАЄ ОБРІЗКУ БІЛЬШЕ 17-ТИ ТИСЯЧ КУЩІВ ТРОЯНД

Озеленювачі КП ''Міськзелентрест'' продовжують виконання щоденних робіт з підтримки належного санітарного стану зелених зон міста.

З цією метою працівники підприємства кожен день підмітають доріжки, спустошують урни та очищають зелені зони від випадкового сміття. У всіх міських парках та скверах працівники підприємства виконують роботи з видалення та вивезення сухостою, формуючої підрізки чагарників, ремонту та фарбуванню урн, паркових лав та інше.

Крім того, на поточному тижні озеленювачі приступили до робіт з обрізки троянд. Цієї весни заплановано виконати обрізку більше 17 тис. кущів цих рослин. Зазначені роботи охоплять усі райони міста.

Обрізка троянд - обов'язкова процедура, яка виконується до початку вегетаційного періоду. Це дозволяє очистити кущі троянд від старих та пошкоджених гілок, таким чином рослина омолоджується та краще себе почуває в умовах міського середовища. Крім того, правильно виконана обрізка допомагає трояндам активніше формувати зелену масу і дає більшу кількість квіткових бутонів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, растение, цветок, дерево, на улице и природаНа изображении может находиться: дерево, на улице и природа