Коммунальное предприятие 

    Горзелентрест  

 

 

  facebook       

 

Під час карантину працівники КП ''Міськзелентрест'' продовжують виконання своїх службових обов'язків з підтримки належного санітарного стану міста. З метою запобігання зараження працівників короновірусною інфекцією, адміністрація підприємства створила необхідні умови для дотримання заходів індивідуального захисту: робітники забезпечені масками, перчатками, а також антисептичними засобами.

Так, озеленювачі кожен день підмітають доріжки, спустошують урни та очищають зелені зони від випадкового сміття.

Крім того, у всіх міських парках та скверах виконуються роботи з покосу трави, поливу молодих дерев, видалення та вивезення сухостою, формуючої підрізки чагарників, ремонту та фарбуванню урн, паркових лав, та інше.

Щодня в поточному утриманні зелених зон приймає участь близько 120 озеленювачів КП ''Міськзелентрест''. Працює спецтехніка.

На изображении может находиться: дерево, на улице и природаНа изображении может находиться: один или несколько человек, растение, на улице и природаНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, на улице и природаНа изображении может находиться: один или несколько человек, растение, цветок, на улице и природа